Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa

Restauracja Warszawa

Restauracja z najgorętszym barem

Pierwszą składową projektu jest najlepsza restauracja w centrum Warszawy. Sercem Selavi jest różnorodna kuchnia, której przyświeca hasło „share with each other”. Obszerna karta pozwoli Wam spróbować różnorodnych smaków i się nimi dzielić. Stawiamy na kuchnię europejską, z przewagą owoców morza, ryb, steki oraz propozycje wegetariańskie. Selavi według użytkowników portalu TripAdvisor znajduje się w czołówce rankingu warszawskich restauracji.

Znakomite jedzenie nie przejdzie obojętnie obok baru. Tutaj stawiamy na tradycję oraz świeżość. Serwujemy nie tylko klasyczną kartę ale również autorskie koktajle, różnorodne herbaty i lemoniady w nieoczywistych połączeniach.

Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa
Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa

„Sharing is carrying”

Bar Warszawa

Bar z najlepszym jedzeniem

W Selavi łączymy miłość do jedzenia z miłością do dobrej zabawy, dlatego kolacja w gronie przyjaciół jak co weekend zamienia się w imprezę do rana. Selavi jest restauracją i cocktailbarem, to przestrzeń, której za dnia gości spokój gdy serwujemy najsmaczniejszy lunch w Śródmieściu. Selavi to zona, w której nocą budzi się dzikość , gdy zmienia się w najlepszy klub w Warszawie.

Jesteśmy pewni, że zdołamy uświetnić każde ważne wydarzenie w życiu naszych Gości. I sprawimy by wizyta u nas była długo wspominanym doświadczeniem.

Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa
Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa

Zarezerwuj stolik

Rezerwacja w Selavi

Stworzyliśmy przestrzeń do delektowania się chwilą.

Spędzaj czas w gronie najbliższych, dziel z nimi wyjątkowe momenty i niezapomniane doznania smakowe. Zjedz pyszny i szybki biznesowy lunch w Warszawie. Umów się w Selavi na wieczorną randkę. Przetańcz weekendową noc w gronie przyjaciół - gwarantujemy niezapomniane imprezy.


Rezerwacja obowiązuje dopiero po potwierdzeniu przez lokal. Rezerwacji na piątki i soboty drogą mailową można dokonywać tylko do godziny 17:00, na późniejsze godziny obowiązuje rezerwacja tylko telefoniczna.

Concierge - +48 535 318 933

Rezerwacja mailowa - selavi@selaviwarsaw.pl

Rezerwuj online Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa Najlepsza restauracja Warszawa, Steki Warszawa, Bar Warszawa, Lunch w Warszawie, Dobre jedzenie Warszawa